Ontdek de genomineerden
Meer dan!
Genootschap Cantecroy
Genootschap Cantecroy werd door een jury verkozen tot één der vijf genomineerden voor de prestigieuze ERFGOEDPRIJS 2021 van de Provincie Antwerpen. De provincie Antwerpen draagt zorg voor het erfgoed in onze provincie. We stimuleren anderen graag om hetzelfde te doen, bijvoorbeeld met de jaarlijkse Erfgoedprijs. Het provinciebestuur focust haar werking op het Onroerend Erfgoed. Met de Erfgoedprijs bekronen we projecten en initiatieven die monumenten, landschappen, archeologie, rijdend, rollend vliegend en/of varend erfgoed in de provincie Antwerpen als onderwerp hebben. Het provinciebestuur focust haar werking op het Onroerend Erfgoed. Met de Erfgoedprijs bekronen we projecten en initiatieven die monumenten, landschappen, archeologie, rijdend, rollend vliegend en/of varend erfgoed in de provincie Antwerpen als onderwerp hebben.
lees meer
M/V
Alain van Koeveringe
Alain is een duizendpoot!
Als jeugdverantwoordelijke is hij bijna dagelijks op Cantincrode en geeft hij zelf training aan 2 ploegen. Zijn taak is zorgen dat het sportieve beleid van de club wordt gevolgd zodat alle jeugdspelers spelen in de ploeg waar ze op hun niveau hun sport kunnen beoefenen en dat ook de juiste trainer(s) bij de juiste ploeg horen. Buiten dat is hij ook nog zelf speler bij de veteranen en is hij ook nog tennis lid en paddel speler. Dit alles combineert hij nog met zijn job, hij heeft enkele fitness zalen in eigendom die ook moeten geleid worden.
Je ziet hij is een echte duizendpoot en sportman in hart en nieren en ja hij is ook bestuurslid van de voetbalafdeling en bestuurder van de vzw. Straffen toebak!!!Mensen als hij verdienen een nominatie. Een stem voor hem is een eerbetoon voor zijn onbezoldigde prestaties, zelfs niet onder het mom van vrijwilligerswerk.
lees meer
M/V
John Beeckmans
Ik nomineer John Beeckmans, onze voorzitter. Wij bestaan in september reeds 22 jaar tot vorig jaar juni onder leiding van John . Heel onverwacht hebben we in juni 2021 afscheid moeten nemen van hem. Hij was erg gedreven, had voor iedereen een vriendelijk woord klaar, maakte ons maandblad met hart en ziel, stond altijd met een grapje klaar.Na een korte pauze zijn we er in september terug ingevlogen (zoals we hem aan zijn ziektebed beloofd hebben) en dansen terug 3 keer per week (dinsdag, woensdag en donderdagavond) steevast onze dansjes, (voorval op countrymuziek) zonder hem. Zijn vrouw, onze lerares geeft nog steeds les. John het gaat je goed, wij missen je !
lees meer
M/V
Els Roels
Els Roels is de voorzitter van zwemclub Flipper. Al jarenlang zet zij zich in voor de zwemclub en zorgt zij, ook in moeilijke tijden dat alles vlekkeloos blijft verlopen.
lees meer
M-top!
Scouts 60ste Sint-Jozef
Omdat je bij de 60ste elke week nieuwe avonturen beleeft en er vrienden en herinneringen voor het leven maakt. Deze schitterende leidingsploeg staat elke week paraat om weer het beste van zichzelf te geven en hun leden te entertainen met de zotste en leukste spelletjes. Ook tijdens de hele crisis, stonden ze steeds paraat. Online vergaderingen voor de leden en hulp voor alle Mortselaars die er nood aan hadden. Hun motto is niet voor niets "60ste Leeft!"
lees meer
M'ies Mortsel
Samen zetten we onze verenigingen in de kijker!
06/12/2021-30/01/2022
Verenigingen nomineren zichzelf, één van hun leden of vrijwilligers voor één of meerdere categorieën
16/12/2021 - 31/01/2022
Stemmen! Burgers kunnen ook verenigingen nomineren als dit nog niet is gebeurd.
18/02/2022
bekendmaking winnaars