Ontdek de genomineerden
M-krak!
Kevin Kennis Antwerp Athletics
G-sport Belgisch kampioen 5000m 8ste keer op rij
Zilver BK 1500m
World company sport games Athens 2021 zilver 5000m brons 10km .
lees meer
M-krak!
Ard Verelst
Ard behaalde zilver op het Belgisch kampioenschap judo, in zijn gewichtsklasse. Hij behaalde zijn diploma initiator judo en inspireert de jeugd met zijn judoskills. Ook hij is een judoka waar we nog veel van gaan horen!
lees meer
M/V
John Beeckmans
Ik nomineer John Beeckmans, onze voorzitter. Wij bestaan in september reeds 22 jaar tot vorig jaar juni onder leiding van John . Heel onverwacht hebben we in juni 2021 afscheid moeten nemen van hem. Hij was erg gedreven, had voor iedereen een vriendelijk woord klaar, maakte ons maandblad met hart en ziel, stond altijd met een grapje klaar.Na een korte pauze zijn we er in september terug ingevlogen (zoals we hem aan zijn ziektebed beloofd hebben) en dansen terug 3 keer per week (dinsdag, woensdag en donderdagavond) steevast onze dansjes, (voorval op countrymuziek) zonder hem. Zijn vrouw, onze lerares geeft nog steeds les. John het gaat je goed, wij missen je !
lees meer
M/V
Lise Sierens
Gewoon, om wie je bent, wat je doet en wat (hopelijk) nog allemaal zal doen!
D&V loves you!
lees meer
M-top!
Satori Kwai Mortsel
Dit is de meest leuke en familiale sportclub in Mortsel en heel Vlaanderen! Van zodra we terug buiten mochten, hebben de verschillende takken initiatieven genomen om buiten te kunnen trainen. De club zorgt voor samenhorigheid en zorgt ervoor dat iedereen kan trainen, elk op zijn niveau.
lees meer
M'ies Mortsel
Samen zetten we onze verenigingen in de kijker!
06/12/2021-30/01/2022
Verenigingen nomineren zichzelf, één van hun leden of vrijwilligers voor één of meerdere categorieën
16/12/2021 - 31/01/2022
Stemmen! Burgers kunnen ook verenigingen nomineren als dit nog niet is gebeurd.
18/02/2022
bekendmaking winnaars