Ontdek de genomineerden
Meer dan!
In de Buurt vzw
In de Buurt vzw is er in geslaagd om ook in 2021 de voedselbedeling wekelijks te laten doorgaan. Als hartverwarmende ondersteuning werden al onze klanten en hun gezinsleden op hun verjaardag verrast met een mooie kaart en extra lekkers in hun voedselpakket. Met de bijgevoegde cadeaubon mochten zij een cadeau uitkiezen in onze Geefwinkel. Ook in 2021 hebben we getracht om toch weer het verschil te maken bij de gezinnen en alleenstaanden in Mortsel die het heel moeilijk hebben.
lees meer
M/V
Alain van Koeveringe
Alain is een duizendpoot!
Als jeugdverantwoordelijke is hij bijna dagelijks op Cantincrode en geeft hij zelf training aan 2 ploegen. Zijn taak is zorgen dat het sportieve beleid van de club wordt gevolgd zodat alle jeugdspelers spelen in de ploeg waar ze op hun niveau hun sport kunnen beoefenen en dat ook de juiste trainer(s) bij de juiste ploeg horen. Buiten dat is hij ook nog zelf speler bij de veteranen en is hij ook nog tennis lid en paddel speler. Dit alles combineert hij nog met zijn job, hij heeft enkele fitness zalen in eigendom die ook moeten geleid worden.
Je ziet hij is een echte duizendpoot en sportman in hart en nieren en ja hij is ook bestuurslid van de voetbalafdeling en bestuurder van de vzw. Straffen toebak!!!Mensen als hij verdienen een nominatie. Een stem voor hem is een eerbetoon voor zijn onbezoldigde prestaties, zelfs niet onder het mom van vrijwilligerswerk.
lees meer
Meer dan!
Genootschap Cantecroy
Genootschap Cantecroy werd door een jury verkozen tot één der vijf genomineerden voor de prestigieuze ERFGOEDPRIJS 2021 van de Provincie Antwerpen. De provincie Antwerpen draagt zorg voor het erfgoed in onze provincie. We stimuleren anderen graag om hetzelfde te doen, bijvoorbeeld met de jaarlijkse Erfgoedprijs. Het provinciebestuur focust haar werking op het Onroerend Erfgoed. Met de Erfgoedprijs bekronen we projecten en initiatieven die monumenten, landschappen, archeologie, rijdend, rollend vliegend en/of varend erfgoed in de provincie Antwerpen als onderwerp hebben. Het provinciebestuur focust haar werking op het Onroerend Erfgoed. Met de Erfgoedprijs bekronen we projecten en initiatieven die monumenten, landschappen, archeologie, rijdend, rollend vliegend en/of varend erfgoed in de provincie Antwerpen als onderwerp hebben.
lees meer
Meer dan!
Art To Move VZW
Art To Move VZW (circusschool Mortsel) wil als nieuwe vereniging circus toegankelijk maken voor iedereen en wil daarnaast kinderen, jongeren en volwassenen op een creatieve manier aan het werk laten gaan. Dit deden ze reeds door mee te werken aan het samen op stap project van de gemeente en een Rope Skipping-circus kamp te organiseren in samenwerking met Skip Up. Ze organiseerden ook al verschillende workshops in Bar Brial en gaan samen met Kaleidoscoop een project opstarten voor kunst en cultuur voor kinderen in vakanties!
lees meer
M-DOD
de vrijwilligers van de VZW indebuurt
De vrijwilligers slaagden, en slagen, erin om ook tijdens de pandemie, met alle beperkingen, zorg te dragen voor mensen in armoede. Ze doen dit via wekelijkse voedselbedeling - van voedseloverschotten - via hun 'winkel', waar kleding, speelgoed en andere spullen tweedehands - circulaire economie - gratis aangeboden worden. En ze doen dit vooral met heel veel graag zien, de onmisbare lijm in onze samenleving!
lees meer
M'ies Mortsel
Samen zetten we onze verenigingen in de kijker!
06/12/2021-30/01/2022
Verenigingen nomineren zichzelf, één van hun leden of vrijwilligers voor één of meerdere categorieën
16/12/2021 - 31/01/2022
Stemmen! Burgers kunnen ook verenigingen nomineren als dit nog niet is gebeurd.
18/02/2022
bekendmaking winnaars