Geef jouw mening
Geef jouw mening
Laten weten wat jij vindt van het proefproject.
Deze meningen werden reeds ingediend
gedaan daarmee!
Pas eerst de situatie aan de Mechelsesteenweg-Statielei-Antwerpsestraat aan voor andere wegen af te sluiten!
gemiste kans om verkeersveiligheid te verhogen
Ik vernam dat de proefopstelling is afgeblazen, een beslissing die ik vooral betreur voor de zwakke weggebruiker in onze omgeving.
De situatie voor voetgangers en fietsers die de floralaan inrijden tijdens de spits (veel leerlingen van de scholen op de Mechelsesteenweg) is hachelijk thv het stadplein, zeker als er een onafgebroken stroom bestuurders hen de pas afsnijden.
Achter 2 glasbakken en een pakjesautomaat van Bpost mogen de fietsers zich positioneren om zich zichtbaar te maken om over te steken. Onmogelijk dus.
Enige oplossing, kamikaze oversteken, met auto's die je belagen van links en rechts.
Sorry Mortsel, als hier een fietser/ voetganger wordt aangereden is het door jullie schuldig verzuim om dit knelpunt aan te pakken. Hier had tijdens dit proefproject alvast werk van kunnen gemaakt zijn.
TEGEN
Fileleed vanuit de Prins Leopoldlei
Dynamische verbodsborden
Onnodig
verschuiving van een probleem
Floralaan
Rotzooi.
Creatie van onduidelijkheid en verschuiving van het probleem
Een schoolvoorbeeld van identitaire particulariteit.
TEGEN. Los het op thv Krijgsbaan.
Innovatieve oplossing
Verschuiven van het probleem en meer files op hoofdbanen
Wat is het volgende?
Zo ONGELOFELIJK jammer! Geen woorden voor..
Gebrek aan handhaving
Nog steeds dramatisch