Geef jouw mening
Geef jouw mening
Laten weten wat jij vindt van het proefproject.
Deze meningen werden reeds ingediend
Dynamische verbodsborden
Nog steeds dramatisch
Afschaffen
Verschuiven van het probleem en meer files op hoofdbanen
Hoe is zoiets in godsnaam mogelijk ?
1) Sinds lang zodanig aangelegd dat er zo goed als geen sluipverkeer mogelijk was tussen de Mechelsesteenweg en de Statielei/Liersesteenweg.
2) Recentelijk zijn er verschillende extra fietsenstallingen aangebracht in de Prins Leopoldlei die expres HET AUTOVERKEER HINDEREN , auto's kunnen elkaar hierdoor NIET KRUISEN op die plekken.
3) De Prins Leopoldlei is een FIETSSTRAAT.
4) Het verkeer gaat gewoon een rondje rijden langs de Prins Leopoldlei, om dan in de Floralaan op EXACT hetzelfde punt uit te komen waar men het stukje enkelrichting heeft gemaakt .... maar dat zullen we DAN wel zien of wat ? Absoluut niet te begrijpen.
Zwarte dag
TEGEN
Verschuiving van het probleem naar de omliggende straten
Floralaan enkelrichting + Prins Leopoldlei afgesloten = sterk denkwerk Mortsel
Een pleister, op een pleister, op een pleister, op een zelfgemaakte wonde.
Hinder spreiden en ongelukken vermijden
Bewoners van de wijk gevangen
Welke achterlijke verzint dit?
Tegen!
Onnodig
Kafka
Fileleed vanuit de Prins Leopoldlei
onlogische wijzigingen aan het verkeer.
Gevolg van de knip in de Floralaan: Stadsplein staat vol.
Floralaan
TEGEN. Los het op thv Krijgsbaan.
Schandalig
Pas eerst de situatie aan de Mechelsesteenweg-Statielei-Antwerpsestraat aan voor andere wegen af te sluiten!
gemiste kans om verkeersveiligheid te verhogen
Ik vernam dat de proefopstelling is afgeblazen, een beslissing die ik vooral betreur voor de zwakke weggebruiker in onze omgeving.
De situatie voor voetgangers en fietsers die de floralaan inrijden tijdens de spits (veel leerlingen van de scholen op de Mechelsesteenweg) is hachelijk thv het stadplein, zeker als er een onafgebroken stroom bestuurders hen de pas afsnijden.
Achter 2 glasbakken en een pakjesautomaat van Bpost mogen de fietsers zich positioneren om zich zichtbaar te maken om over te steken. Onmogelijk dus.
Enige oplossing, kamikaze oversteken, met auto's die je belagen van links en rechts.
Sorry Mortsel, als hier een fietser/ voetganger wordt aangereden is het door jullie schuldig verzuim om dit knelpunt aan te pakken. Hier had tijdens dit proefproject alvast werk van kunnen gemaakt zijn.